| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce pantofi purtati toamna aceasta? La scoală va lasa pe tocuri? Sanatate multă.

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Eu voi purta în toamna aceasta pantofi cu toc înalt roșii din catifea, pantofi cu toc înalt din catifea maro combinație cu lac bej deschis, pantofi cu toc înalt crem din piele mată, pantofi cu toc mediu negri combinație piele mată și lac, pantofi cu toc mediu roșii combinație piele mată și lac, balerini negri de catifea cu fundita de lac în față, balerini negri cu bej deschis-deschis din piele mată și lac, botine cu toc înalt negre din catifea cu barete de lac. Asta e colecția mea de pantofi de toamnă, adunată în vreo 4-5 ani (de aceea e atât de mare, că în fiecare an s-a mai tot adăugat câte o pereche de pantofi, chiar și câte două perechi).

6 răspunsuri:
| deix001 a răspuns:

Nu mergem cu tocuri la școală, decât atunci când e o festivitate de sfârșit de an(absolvirea clasei a 8-a, a 12-a).

| Vikaa a răspuns:

Eu merg pe tocuri, nu super inalte ca mi-o dau urat; D
Merg pe tocuri la scoala mereu si nu imi zic nimic profesorii nimic. Iarna merg cu ghete ca mi ca alunec pe gheata. Daca vrei, du-te la scoala pe tocuri, da' nu exagerat de mari mai ales daca nu stii sa ai echilibru cand mergi.Fi tu insati, nu te lasa demoralizata de profesori sau unii colegi, fi tu!

| CdeMetal a răspuns:

Pantofi cu tocwinking

| Yurisa a răspuns:

De ce sa nu te lase

| Tpufan123 a răspuns:

This is CristiDinBucuresti! Aight Imma head out!

| oglindasultanului a răspuns:

Da ai voie cu tocuri la scoala, dar tocuri decente.