| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor! happy Cum visati voi baiatul ideal? adica cum ati vrea sa fie pentru voi baiatul ideal?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Fizic: mai inalt,brunet,ochii albastri(sau caprui sa zicem).
Sa semene cu Jared Leto(daca are ochii albastri) sau cu Frank Iero(daca are ochi caprui)
Caracter: sincer,politicos, cu simtul umorului, intelegator.
Ti l-am comparat cu vedetele sa iti fie mai usor sa iti imaginezi stilul si pentru ca nu ma pricep la descrieri si explicatihee hee

O zi buna

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cu mustata, barba, cioc si par pe spate...

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Oricum dragostea e oarba si n-am sa vad...

| kidukka6 a răspuns:

Nustiu...nu am decis dar orice ...baiat are momentele lui!

| simonyk_3436 a răspuns:

Sa fie ingrijit, cu simtul umorului, sa ii placa sa se distreze si sa calatoreasca si bineinteles sa aiba bani sa ma poata duce in vacante si sa ma rasfete...winking laughing

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Eu vreau un coleg din clasa.E draguuuuut! Numai ca mai vb urat cate o data da nu cu mine.