| ForeverWarrior a întrebat:

Fetelor cum arata pentru voi baiatul ideal sau aproape?

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiee a răspuns:

Baiatul odeal pentru o fata e cel care o iubeste cu adevarat, care o asculta si desigur o intelege.pentru fete nu e pe primul loc aspectul fizic, dar inima unui baiat sincer poate sa inebuneasca o fata.kiss

| ForeverWarrior explică (pentru Barbiiiiee):

Mie mi se pare ca majoritatea fetelor din ziua de azi sunt interesate 90% de aspectul fizic si sa fie "smecher", ar fi frumos ca mai multe fete sa gandeasca cum gandesti tu.

| PredatoR a răspuns (pentru Barbiiiiee):

Ce zici tu vezi doar in filme...laughing

9 răspunsuri:
| Barbiiiiee a răspuns:

Ce prostii spune ala cu smecheriaaalaughing Fratee acum sa fii smecher inseamna sa fii cocalarlaughing cine draq ar sta cu unu care merge de numai are loc de ellaughing? da`o draq de treaba.si faza cu masinile si banii e ttot vrajeala.e o dorinta a oricarei femei, dar nu e 50%.Te asigur

| PredatoR a răspuns:

Barbatul ideal pentru fete:
50% Aspect fizic
50% Bani, masina, vila etc.
Si sa fie smecher.

| LeeJiEun a răspuns:

Pai tot ce trebuie e sa aiba inima, sa te inteleaga si sa te iubeasca din tot sufletul.Pentru mine frumusetea conteaza 5-10% mai mult nu. fundita?:*:*big grin

| Bybyutzzzz a răspuns:

Pentru mine baiatul ideal ar fi cineva care ma iubeste, ma alinta, ma mangaie, glumeste si ma intelege.

| dulceatalui a răspuns:

Brunet cu ochi caprui inalt si atletic :X Tandru, inteligent, pasional alintat! laughing

| Alexaia a răspuns:

Nu foarte inalt, constructie atletica, destept, frumos, sensibil, dar si cu tupeu.

| Jigsaw a răspuns (pentru Alexaia):

Piscina nu vrei sa aiba?