| ASDW4LIFE a întrebat:

Fratele meu face scoala de soferi si cand a venit acasa a venit enervat ca a aflat ca da sala in seria 2 si zice ca e cea mai grea. Care ii faza cu seriile?

Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Când mergi să dai sala nu va ia pe toți odată, va împarte în mai multe serii ca sa fiti în sală fix câți trebuie (ex: dacă sala are 20 de calculatoare, seriile sunt de câte 20 de elevi). Chestionarele pică aleatoriu, nu contează a cata serie ești

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prima oară când aud așa ceva

| ibaal a răspuns:

Nu stie ce vorbestelaughing
Nu conteaza cand intra.
Sa ii spui sa isi vada de treabahee hee
Cred ca nu se simte pregatit si bate si el saua sa priceapa iapa, in caz ca pica...sa aiba scuzelaughing
cine stie cine l-a mintit happy

| EuAsaCred a răspuns:

Chiar nici eu nu am auzit treaba cu seriile

| OchiCaprui1997 a răspuns:

A picat si nu spune ma? aolo?