| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Fundita pentru cine imi poate raspunde la intrebare! happy Calculatorul meu e parolat.Atunci cand il deschid si imi spune sa scriu parola, cum fac ca sa intru fara sa-i pun parola? Sau atunci cand a fost pusa parola si intru pe calculator de unde aflu care e parola?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva i-a pus parola?
ce windows ai?

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Pai... sti, (banuiesc ca esti una din cei 99% care au windows) in windows-ul asta au fost bagate cateva miliarde de euro! este destul de imposibil sa il deschizi fara parola. trebuie sa il reinstalezi. si daca te prind parintii si vad ca tu umbli pe calculator fara ca iei sa iti fi pus parola, nu o sa fie bine pentru tine.

| NoBoDyElSsE a răspuns:

Cand intri pe calculator fa-ti un nou user accounts daca nu sti cum pentru detalii ceremi id pe privat