| greg a întrebat:

Hai gata caterinca pe TPU.Cand ne intalnim?

Răspuns Câştigător
| alinaandrei a răspuns:

Acum serios, Andrei, eu cand ma intorc in Bucuresti o sa va anunt, poate chiar ne intalnim si noi odata, sa ne cunoastem. Eu chiar vreau.

34 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

laughing ce direct ai fost. Au fost atatea initiative si degeaba. Spre viitor, daca se mai implica careva in organizare, sa ma abordezehee hee

| Flav a răspuns:

laughing posibil sa ne gasim pupinmik
bubulina, tu vii numai daca vin lia si criticul? Auzeam de astea cand eram mic .nu joc ascunselea daca nu joaca ''x'' de la scara 3 ca-mi place de el si ''y'' de la blocul celalalt fiindca ma binedispune...aici vii daca iti face placere sa interactionezi cu userii, cu toti.nu numai cu 2winking

| Flav a răspuns:

Andreicatalin eu nu-s in bucurestiwinking

| Flav a răspuns:

Exact in perioada aia vreau sa ma duc si eu la mare mai. Si-n Costinesti am cam fost in ultimii ani mereu. Anul trecut am mai fost si-n Eforie Nord si mi-a placut. Din cate cine spunea cineva de pe aici, cica anul asta e cam uratica plaja si mizerie la Costinesti. Sper sa nu fie asa, o sa ma documentez pana atunci.
Ahhh.si ziua mea e pe 4 august si nu vreau sa ma prinda acasa...ca aici trebuie sa dau de baut la o gramada...asa scap mai ieftinrolling on the floor

| Flav a răspuns:

Valeu, scap de facut cinste acasa si dau de voi la mare. numai, ia sa ma interesez eu de munte rolling on the floor

| lia a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incepem sa numerotam intrebarile de acest gen laughing
Sa stim si noi de cate ori este nevoie sa programam ca sa se intample laughing

cami
| cami a răspuns:

Iti dai seama ce buimaci o sa fie toti laughing
Aaaaaa tu erai "pupimik"... aaa tu erai "criticul"... uiii uite-o si pe "Bubulina". aaa, `cela nu-i "ALYNHoliavo" .iti dai seama ce senzatie rolling on the floor
PS : Champs Elysees. happy

Shin
| Shin a răspuns:

@andreicatalin: si. unde mai exact spuneai ca stai? Am impresia ca suntem vecini laughing
Shin

| BUBULINA a răspuns:

Daca vine si criticul si lia vin si eu sad

mlm
| mlm a răspuns:

Pai atunci cand esti dispus sa ne inviti pe toti la un suc poate vom veni, dar pana atunci numai vorbe in vanthappy

| JustMeFlory a răspuns:

Unde? Cand? Cum? Vreau si eubig grin... daca se stabileste ceva anuntati'ma ca eu sigur vindevil

| JustMeFlory a răspuns:

@pupimik eu pe 30 ajung la mare!big grin...tot in costinestibig grin... poate ne vedem! o sa fiu cu ochii dupa tinebig grin

| ioanaa a răspuns:

Flav, ziua mea e pe 3august, si in perioada aia s-ar putea sa fiu si eu in Costinesti laughing
Cand o sa ma intorc in Bucuresti, promit ca o sa vin sa ma intalnesc cu cei care vor.

| ioanaa a răspuns:

@ALYNHoliavo : ce frumos din partea ta, sa ne inviti la Paris. laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

In 29 iulie ajung in Costinesti si stau pana in 8 august. Daca sunteti prin zona in perioada respectiva... dati de stire si poate ne vedembatting eyelashes

pupimik
| pupimik a răspuns:

@Flav... dai si tu pe la mare in perioada 29iul-8aug? sau cum de exista posibilitatea de a ne gasi?
vii la mare pentru mine?laughing))

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ioanaa, flav...sa inteleg ca dati de baut la mare?batting eyelashes laughing nu-i rau big grin

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sa ma anunti pe unde mai exact la munte.Doar nu se cade sa treaca ziua ta si sa nu te felicit face-to-face in special daca sunt prin zona devil laughing

p. s: in general consum vodkabatting eyelashes

pupimik
| pupimik a răspuns:

@cami...chiar ar fi dragut sa fie asa laughing
Oricum...eu doar acum ma voi putea intalni cu voi...la mare.In rest nu pot sa ma iau sa ma duc de capul meu prin alte orase laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Uite peste 5 minute.la cora lujerului. ok?!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ne intalnim cand vrei tu smug

| DMV a răspuns:

Trec si eu sa va salut, dar nu stau mult.

| greg explică:

Ia-o inainte, vezi sa nu ti-o ia alta laughing)

| greg explică:

Eu stau langa Cora Pantelimon, asa ca atunci cand o sa-mi iau avion cu reactie si o sa-l pot parca in curte la mine te anunt big grin

| greg explică:

Ba eu vin daca va hotarati mergem.

| greg explică:

Diseara la 9 la la happyMec in Romana ne intalnim.

| greg explică:

Va astept acolo, stiti cum arat.

| greg explică:

21:30 atunci pot ajunge

| greg explică:

Flav sper ca nu e numai gura de tine si vii