| anonim_4396 a întrebat:

Heeei, stiu ca a trecut perioada sarbatorilor dar vreau sa imi spuneti si mie, cei care stau pe la tara, sau chiar in oras Polca de la capra, si versurile de ca capra.
Deci polca o stiu doar 2-3 randuri si e asa: uite polca caprioara
uite polca caprihai ( nu mai stiu) fa o roata capra mea, si inca una tot asa.
La capra stiu doar un sfert : Foaie alba de cires, da-tii drumu mai flacai, ca v'a'steapta fetili, fetili si cavaleri, bateti toba la podele. -atat stiu laughing
va rog sa ma ajutati voi big grin

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Extraordinar

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tu dai raspunsuri doar ca sa fi primul?batting eyelashes mai bine nu raspunde daca nu stii!