| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a întrebat:

Hei prieteni, vreau sa ma ajutati si pe mine 1. sa imi iau photoshop(o versiune buna si usoara big grin ),. sa ma ajutati adica sa imi spuneti cum sa modific poze. Add: comorile@yahoo.com sa mi-l faceti prin team wiever. Dau funda.
2. Cum fimez cu webul si de ex am un filmulet pot sa adaug chestii in el gen videoclip adica ma filmez si pe PC. sa pun chestii pe langa mine cu ajutorul PCULUI plss

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Bai Spielberg vezi ca trebuie' sa inveti mult. Nu e ceva gen apesi doua butoane si gata "modificy" poze sau pui "efekte".