| Sory a întrebat:

Cum pot sa filmez cu webul? Va rog sa-mi spuneti! big grin

15 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Il pornestilaughing

| ioanateo a răspuns:

Www.downloadamcap.com Amcap ii bun k poti sa the filmezi! Sys funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu intri in start all programs windows movie maker. si dai capture from video device...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba u cvrei pana la urma

| Sory explică:

Ale 1 unde imi apare o fereastra mica?

| Sory explică:

In ce parte apare? si zi de la cap la coada si unde se afla

| Sory explică:

Imaginea mea si acolo sus scrie file, webcam, help, jos scrie broadcast si pause

| Sory explică:

Ce fereastra si ce scrie pe ea?

| ale1 a răspuns:

Poi atunci cand dai webu la cineva ai vazut ca iti apare si o fereastra mica langa? Acolo ai mai multe setari, dai acolo unde iti arata o poza cu un omulet si langa un film. Dupa dai pe record video. Poti sa asculti muzica si sa te filmezi. Sper sa te ajute raspunsu meu!

| ale1 a răspuns:

Da. o data cu fereastra unde te vezi

| ale1 a răspuns:

Da tie ce iti apare odata cu webu?

| ale1 a răspuns:

Da si nu-ti mai apareinca ofereastra ingusta? dac nu-ti apare atunci nu a ceti face.papa

| ale1 a răspuns:

Acum iti bati joc d mine.pa pa

| sorinvecinu a răspuns:

Cu movie maker

| YourName2012 a răspuns:

Dar nu stiti cumva daca se poate sa se si auda la microfon si sa filmez? opls spuneti-mi!