| Bogdanbogdan08 a întrebat:

Cum modific/editez un videoclip de pe youtube..As vrea in primul rand sa adaug in loc de melodia precedenta alta, si sa adaug cateva poze... ce program exista. Ajutati-ma plzzzz..Funda..astept raspunsurile Voastre happy

2 răspunsuri:
| SnykeAlexAlex a răspuns:

Buna..pai depinde prin ce program ai facut videoclipul precedent...dar ca sa-l inlocuiesti trebuie sa-l stergi si sa-l editezi iar ...de exemplu prin movie maker.winking

| Bogdanbogdan08 explică (pentru SnykeAlexAlex):

Buna. folosesc corel video studio pro x4.dar ca s a sterg melodia...si s a adaug pozele nu merge crying