| WolfGhost a întrebat:

Hei,stie cineva cum pot ajunge la Piata Sudului cu ratb, tramvai? la Sun Plaza mai exact.Mersi frumos! :*

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

La Piața Sudului, transportul de suprafață e... la pământ!
Cel mai sigur mergi acolo cu metroul - are ieșire chiar (și) spre Mall (adică intri direct)!

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă vrei un răspuns concret accesezi de pe telefon ''Hărţi'' sau ''Google Maps'' şi alegi punctul de plecare(unde eşti) şi punctul de destinaţie(Piata Sudului). Apoi apeşi pe iconiţa cu tramvai şi vezi acolo ce tramvaie te aduc mai aproape, de unde poţi lua tramvaiul dorit, cât trebuie să mergi pe jos, unde să cobori etc.

| WolfGhost explică:

Multumesc frumos! Pe harta vazusem ca trebuie sa iau si tramvaiul sau ceva si ma gandeam ca nu mai trebuie sa schimb.

| darrio2007 a răspuns:

Din ce zona? Ca sa ajungi undeva trebuie sa stii un punct de plecare si alt punct de sosire.