| gaby24 a întrebat:

Hei stiti vreo carte de vraji mai tare?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Dragul meu Drimmero, eu sunt definitia ocultismului in carne si oase. laughing Deci da, se pare ca ai simțul de observatie bine dezvoltat. Impresionant.
Si nu, nu am o secta, momentan laughing insa e adevarat ca in timpul liber mai manipulez omenirea. (Puterea illuminati).

61 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Vrajile nu le pot face nici handicapatii, nici oamenii sistemului, altfel nu s-ar mai numi VRAJI!
Oameni de seama, care sunt in si opinia mea au definit acceptia spre vrajitorie, ca fiind o reactie a societatii slabe, prin oameni puternici!
Zicea oarecum in felul lui si Mircea Eliade!
De ce?
E simplu! La vrajitorie recurg acele personaje PUTERNICE, aflate intr-un STAT SLAB>
Ce e asa greu de priceput?
Eu daca am PUTERE TOTALA? La ce sa ma mai apuc sa umblu pe uliti laturalnice? Ar fi o ineptie! Tai nodul Gordian!
Vrajile sunt facute DOAR de ELITA populatiilor INVINSE!
SIMPLU!