| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,nume pentru blog-uri (tumblr) să fie atât în română, cât și în engleză. Vreau să-mi da-ți nume asemănătoare cu -sad girls smoke a lot-.

kisses:*

FUNDĂ LA CELE MAI MULTE ♥

8 răspunsuri:
| Purgatoriu a răspuns:

Depressed-but-well-Dressed,
deepmemories, wasted-virgins.

| pandaaxx a răspuns (pentru Purgatoriu):

Uhm,știi cumva de unde pot instala theme-le? mai multe link-uri te rog, dacă știi puppy dog eyes

| Wøodenpints a răspuns:

De ce vrei să-ți faci un blog dacă nu te duce capul nici să alegi un nume?
Cam ce-ai putea posta tu atât de interesant dacă ai probleme încă de la alegerea unui amărât de nume?

| pandaaxx a răspuns (pentru Wøodenpints):

Bun,pentru început.
-am o grămadă de chestii de făcut, și mare chestie că am întrebat.
și doi
- ce te interesează? nu-ți convine? nu răspunde. dacă nu știi, ești invitată să nu răspunzi :*

| Wøodenpints a răspuns (pentru pandaaxx):

1. Sunt băiat.
2. Dacă am ceva de spus despre tine, am să spun. Nu mă poate opri nimeni de ala a-mi spune părerea.

| pandaaxx a răspuns (pentru Wøodenpints):

1. nu mi pasă ce ești.
2. dacă ai ceva de zis zi mi pe chat.

| Wøodenpints a răspuns (pentru pandaaxx):

Care chat?