| aalwayss a întrebat:

Vreau si eu statusuri, de indiferenta, mai dure asa, si sa nu fie cu "tZzzz" sau " ShhH ". Adica sa fie scrise normal.

39 răspunsuri:
| Heatrpink a răspuns:

1.Nu am nevoie sa-mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum!

2.Nu sunt perfectathinking ...stiu!:* am o gramada de defectesad...da` n`am obligat pe nimeni sa ma acceptehappy!

3.Ori de cate ori vei fi pusa la incercare, nu uita : Capul sus si zambeste incontinuare!happy

4.Prea multi prosti pentru o tara asa de mica!laughing

5.Siii? Nu`mi pasa!happy

Sper sa te ajute!happy

| Dorina_Bodea_1966 a răspuns:

Statusuri

| alexandrabianca a răspuns:

La ce te gandesti, aceea si devii! :*. Nu te schimba niciodată doar ca să schimbi părerea cuiva. Lasă-i să vorbească şi într-o zi să se întrebe "De ce nu pot fi şi eu la fel?".

♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"

♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

si poti sa tipi, ca nu te aud, si poti sa plangi, ca nu te vad, si poti sa pleci, ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!

| Lacra_Kylarytza_1998 a răspuns:

1) Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta, zambeste celor pe care ii iubesti sa simta dragostea ta, iar daca vreodaa cei pe care ii iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta.
2) Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia!
3) Chiar de-ar fi greu tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pentru ca stii.....viata e grea si lumea rea, cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa?!
3) Destinul meu a fost sa fiu raza de lumina pentru mintile intunecate ale idiotilor!
4) Inca am suflet de copil care refuza sa creasca, mi-e egal cu tot ce spune lumea asta proasta!
5) Nu incerca sa ma judeci dupa aparente sau dupa vorbe scoase de alte zdrente!
6)Stiu....am un talent nativ sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ!
Sper ca ti-am fost de ajutor ^_^!

| Maria_Stanciu_1963 a răspuns:

Vreau statusuri de indiferenta totala, haioase si de bun gust si distractive in acelasi timp, multumesc.