| teiubesc2 a întrebat:

Vreau si eu stsuri de indiferenta dure! Nu dau fundita pana nu sunt mai multe raspunsuri si nu vreau linkuri big grin vreau statusuri normale scrise :d chiar si compuse de voi :* Funditaa :*

Răspuns Câştigător
| Just4Asking a răspuns:

Uite,am compus eu unu, ma jur
Viata-i plina de trecut iar cacati i-s dusi de vant! pfff, m-am chinuit la asta. Vezi, cand il pui pe mess il pui intre ghilimele ca imi apartine mie, da daca dai funda poti sa vinzi conceptul laughing Hai pa Da fundita nu fi chitra tongue

1 răspuns:
| Laura a răspuns:

Dacă ești indiferentă de ce ai nevoie de statusuri?