| Silvia a întrebat:

Hey!
Ar fi super daca as putea primii raspunsuri cat mai repedehee hee big grin
? Maine merg sa ma tund, ce idei aveti?thinking big grin
Eu am breton intr-o partea si acum am parul lung[bine, nu este tot lung, este in scari] si as vrea sa ma tund scurt...cam pana la umeri...
Ma puteti ajuta cu ceva idei, poate chiar si link`uri cu poze.big grin?
Mersi anticipaaaat!love struck kiss
happy big grin

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Silvia explică:

Scuzati greselile...parte*
big grin

| Silvia explică:

Il am drept big grin

| Elly4all a răspuns:

Silvia ai parul lung si drept? sau il ai ondulat?

| Elly4all a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url
mie imi pla ff mult:X..succes

| Elly4all a răspuns:

Plac*

| Tsuj a răspuns:

Hi! Site-ul asta mi se pare destul de complet.Ai pagini intregi de modele, o optiune (search for a style) unde cauti dupa marimea, culoarea dorita) si are si un program de ala prin care poti sa vezi rezultatul pe o poza de a ta.

http://www.ukhairdressers.com/

Enjoy! :P