| Marutza a întrebat:

Am parul cret si lung peste umeri. Maine ma duc sa ma tund si am idei, as vrea sa imi mai schimb tunsoarea mea in scari. Aveti vreo idee? happy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| NuConteazăCine a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic despre tunsoarea in scari. Este mai mult recomandata fetelor cu parul drept, pentru mai mult volum (iar tu banuiesc ca ai destul). Eu am parul ondulat si acum vreo 2 ani m-am tuns cum e Diana Dumitrescu acum. (scurt in fata) Mi-a parut super rau pentru ca statea foarte ondulat in fata si in rest unde era lung, doar putin. Acum in sfarsit mai are putin si e la acelasi nivel. Mi-am dat seama ca pentru parul meu dificil nu prea am multe variante de tunsori. Asa ca alege tunsori speciale pentru parul cret. (de ex: http://www.e-machiaj.ro/tunsori-par-cret/193 mai cauta pe google...)

| Marutza explică:

@yunnya- pai trebuie sa ma tund ca mi-a crescut foarte mult. Voiam sa incerc ceva nou... daca tot nu gasesc o sa imi tai varfurile decat.

| yunnyaaa a răspuns:

Ai grija cum te tunzi, si la cine, eu m`am tuns si mi-a parut rau:-s
Mai bine nu te tundehee hee