| xdiduuu a întrebat:

Hey key TPU! imi place mult sa desenez ( oamenii ), sa pictez, sa fac arta ps : am un artist in mine :3 dar cateodata las balta desenele care nu imi ies si ma enerveaza asta. dar o iau de la capat rolling on the floor. dati-mi niste exemple ceva din natura sa desenez pentru maine :3 fundita

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Probabil artistul din tine se odihneste daca nu gaseste exemple in toata natura. Inchide ochii, gandeste-te la ceva (frumos sau urat, nu conteaza) si deseneaza ce ti-ai imaginat.