| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti acum?
Eu ma plictisesc ingrozitor in tren.

45 răspunsuri:
| Axely a răspuns:

Păi, vorbesc cu niște persoane.

Răspuns utilizator avertizat
| mbncf a răspuns:

Sunt la fel de plictisită.

| Florentina9210 a răspuns:

Vorbesc cu cea mai importanta persoana, tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ai dreptate intr-un fel, chiar imi e dor, imi e dor de casa si de familie, imi e dor sa stau la mine in camera acoperit cu o patura in fata laptopului si sa ma uit la anime. Dupa ce cobor din tren o sa caut taxi si o sa ma duc la camin, unde o sa ii gasesc pe colegii mei de camera care au muzica data tare, si eu o sa am chef sa ma uit la anime si nu o sa aud nimic din cauza lor, abia astept ziua de joi cand o sa plec de acolo si o sa ma duc inapoi acasa si sa fac ceea ce imi place si ce ma face fericit.

| Iunix a răspuns:

În tren? laughing îmi pare rău de tine, o să te mai plictisești mult și bine. Eu acum pierd timpul, ar trebui să mă apuc de teme, dar na, mai bine fac orice altceva.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt in tren si ma plictisesc.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

In tren? Iti vizitezi gagica? Ca tot e weekend.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Iunix):

Stiu ca o sa ma plictisesc mult si bine, mai am o ora pana o sa cobor, dar m-am cam obisnuit cu traseul asta din moment ce il fac in fiecare saptamana de aproape 3 ani.

| Sn4k3 a răspuns:

Pierd putin vremea pe TPU.

| justanotheruser99 a răspuns:

Citesc ceva interesant, iar in paralel ascult muzica
Marilyn Manson Sweet Dreams lyrics: https://youtu.be/K_wK7kdLTJ8
big grin

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu fac bine, mananc clementine.

| Drimmero a răspuns:

Mor de plictiseala

| justanotheruser99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Aww... Clementine happy ce drăguț.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru chiftelutacrocanta):

Ce as manca niste chiftelute

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu, ca nu am prietena, ma duc la camin, ca maine o sa incep facultatea.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru justanotheruser99):

Iubesc clemetinele, fara clementine viata mea ar fi un esec happy laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Pofta buna!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Fa-ti. Nu stii ce minunat este sa vorbesti cu sufletul pereche.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Am terminat gata, ma ingras.laughing oricum multumesc laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Si eu iubesc clementinele, de fapt toate citricele si piersicile si ciresele big grin si cam toate fructele laughing înafară de avocado, mango si papaya. rolling on the floor

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru justanotheruser99):

Si eu la fel ...doamne mi-am gasit jumatatea...laughing laughing

| August99 a răspuns:

Ma uit la vloguri pe Youtube

| justanotheruser99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Jumatatea? laughing nu cred. Poate sora din alta mama.winking

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru justanotheruser99):

Pai da jumatate nu in sensul ala, jumate ca nu stiu te-ai prins tu. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu e chiar asa de usor, trebuie sa gasesc pe cineva cu aceleasi pasiuni ca si mine si care sa ma inteleaga. E cam greu din moment ce eu sunt eu si doar eu ma inteleg cu mine. Plus ca eu nu prea cred in suflete pereche.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Mayhem666):

Rau faci. O sa ajungi la o varsta punand un film sau un meci mai presus de tot, si te vei trezi ca nu ai pe nimeni langa tine, care sa saluti.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

laughing da, m-am prins. Te referi la bff. laughing