| lilicutza0009 a întrebat:

Hi! vreau si eu un program online de facut filmulete cu poze si muzica (gratis), ma puteti ajuta cu un link?
PS. nu am windows Movie Maker.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor este cu PICASA 3.8 - http://dl.google.com/picasa/picasa39-setup.exe Are interfata in limba romana si este cel mai usor program de editat poze si facut videoclipuri (slideshow). Dupa instalare da click pe ->''Creati''->Film->Din selectia ->aici incepi sa creezi un film.

Succes!

53 răspunsuri:
| GabyGabriel2000 a răspuns:

Dar pe Picasa 3.8 cum pot pune melodii?

| Cristina_Ionita_1994 a răspuns:

Vreau si eu un video

| Aleman_Anna_Maria_1987 a răspuns:

Cum pot descarca aceest video cu poze?

| Ionela_Sauca_1991 a răspuns:

Buna

| Nefliu_Victor_1982 a răspuns:

Daca vreti programe de facut video din poze cu muzica stiluri diferite incercati Pro Show Gold sau muve reveal....super programe

| Tirsina_Marcela_1992 a răspuns (pentru Nefliu_Victor_1982):

Tu folosesti acest program, as vrea sa vb cu tine,, ca nu inteleg ceva in el! mersi

| Blondutza_Ioana_1997 a răspuns:

Vreau si eu programu

| Magda_Sara_2000 a răspuns:

Nota 10

| Catalin_Capatana_1999 a răspuns:

Vreau un filmulete