| KiSS_4146 a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......bozia.html ce ziceti? :-? :) este adevarat ca vine sfarsitul lumii sau altceva ce credeti?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Shhhh...sunt in rugaciune...
Vine sfarsitul lumii? habar nu am... poate sa vina...azi,maine...un an...doi...de venit o sa vina... dar cand, nimeni nu stie. Purtati acatistele la voi happy

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In fiecare generatie se gasesc cativa care sa spuna ca vine sfarsitul lumii si el tot nu mai vine. NU cred ca va veni preea curand, asa ca stai linistita.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mda...photoshopul poate face minuni happy...Asta cu sfarsitul lumii e o prostie...de cate ori nu s-a zis ca vine sfarsitul lumii? N'avem de unde sa stim...doamne oameni buni traiti'va viata apoi daca vine sfarsitul lumi vine, daca nu NU.

Janina
| Janina a răspuns:

Mda...eu cred ca apunea soarele tongue