| Xlove64 a întrebat:

Buna
AM vazut ceva ft ciudat
Cica pe 21 mai vine ziua Judecatii adica sf lumii
http://stirileprotv.ro/......-foto.html

http://stirileprotv.ro/......mania.html

ce se intamplaaa chiar e adevarat?
Si e adevarat ca cica Biblia garanteaza? >e cineva care a citit nu stiu.toata biblia sau mult din Ea si sa garanteze asta?
Voi ce parere aveti > Funda +vot

1 răspuns:
| Medeea_3616 a răspuns:

E o prostie.
Un pastor american H. Camping a mai prevazut,, apocalipsa'' si in anul 1994...si nu a fost nici una.N-a murit nimeni.
Numai Dumnezeu stie cand murim si cand ne nastem.
Faza cu,,Biblia o garanteaza'' e facuta sa ne sperie mai mult decat suntem,ca de, romanul pune,, botul'' la orice.
H.Camping vrea celebritate nebunu' de el.Bosorog screlozat 90 de ani.
La varsta asta, encefalul nu merge tocmai bine. Mintea lui e in ceata acum.laughing
Si da, am citit Biblia.Partea cu sfarsitul lumii,,apocalipsa'' nu ne-o garanteaza Biblia.
Odata si odata va fi un sfarsit, sa recunoastem, dar nu pe 21 mai.