| Doarunaltutilizator a întrebat:

Https://youtu.be/SjkRZcGd5js
Voi sunteți de acord cu ce spune aici? Vi s-au părut glumele astea așa nepotrivite? Pe mine personal chiar nu m-au deranjat,sincer un serial de comedie bun are nevoie de asemenea glume că să prindă la public,bine e făcut în 90, erau alte vremuri.

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Poate n-ar mai merge la ei, la americani.
Pentru că devin din ce în ce mai înțepeniți la minte și mai "politically correct".
Sunt niște poante excelente. Le ador.
Ca de altfel întreg serialul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai sunt politic corecte, bro.
Te crezi în 90.

| aXy99 a răspuns:

Alea 10k+ dislike-uri ar trebui sa iti dea de gandit. Like-urile sunt date din obisnuinta.