| SunShine_6784 a întrebat:

am si eu o intrebare... vreau sa raspunde-ti sincer pentru ca toti mai suntem niste copii inca. Voi nu credeti ca desenele vechi de pe minimax erau mai frumoase? daca sunteti de acord cu mine vreau sa-mi spune-ti si care v-au placut cel mai mult happy[funda ]:*

Răspuns Câştigător
| Rokko a răspuns:

Buna! Sunt de acord cu tine.desenele noi sunt slab facute si aproape toate sunt violente.
Cat despre minimax hmm.nu prea eram fan dar ma uitam la Familia Trasnita/ Miaunel si Balanel, Mihaela ( laughing )
Cel mai mult urmaream CN dar s-a ales praful de el. Acum vechile desene dupa CN sunt pe Boomerang.

2 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Eeeee imi aduc aminte multe desene ma uitam pe la 5 ani la ele acum am aproape 14

| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

Animax sau minimax? Mai mult imi place animx, dar si minimaxul e dragut.Bibi Blocksberg mi-a placut cel mai mult si Geronimo siMAYA & MIGUEL si omul si vulpea aia mica si...nu mi le amintesc pe toate.