| Marius_7248 a întrebat:

Imi dati si mie fisa de analiza a unui produs din plastic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru si nu ca mi-e lene sa caut sau nu stiu ce... NU ESTE IN MANUAL! asa ca nu va mai dati mari nu stiu ce ca e lene sau de astea

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și noi de unde să avem o așa fișă?
Este temă de școală iar site-ul nu onorează o astfel de provocare.
Caută mai departe.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atât de lene îţi este încât nu poţi să deschizi manualul de Educaţie Tehnologică? O ai acolo, mură-n-gură şi tot ceri ajutorul la temă pe TPU, chiar dacă ştii că nu ai voie! Mda...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagate pe acest link si downloadeaza referatul mare lucru

| damarisscumpa a răspuns:

Daaa te ajut
PRODUS:Ghiveci
GAMA DE PRODUSEtongueroduse decorative
UTILIZARE:Cresterea plantei si decorarea uniu spatiu
MATERIAL:Este realizat din material plastic termorigid, cu o buna rezistenta la la actiunea apei si a substantelor folosite pentru cresterea plantei(pamant de flori,ingrasaminte etc.)are stabilitate pe suprafete plane si duritate scazuta, putandu-se usor zgaria sau fisura prin cadere.
ALCATUIRE:Are un singur component, de regula, de forma tronconica; este insotit de o farfurie, folosita pentru a nu se imprastia apa in timpul udarii plantei.La fundul ghiveciului exista 3-4 gauri, care au rolul de a permite scurgerea apei in exces, provenite de la udare.
FUNCTIONARE:Se aseaza pe o suprafata plana orizontala sau poate fi suspendat utilizand un sistem de prindere corespunzator.
PREZENTARE:Se expun in magazine(florarii)sau raioane specializate (cu produse pentru casa si pentru gradina)pe dimensiuni si tipuri de materiale.
PRETUL:2 lei

| SkulltagModerator a răspuns:

Damari mersi mult dar stiu ca l-ai luat din cartea de tehno mie imi trebuie altceva o galeata altceva ca griveci am deja...

| stefan2613 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai oameni, la toti care le-au dat sa faca fisa de analiza a unui produs din plastic DIN ALT PRODUS DECAT IN CARTE! sad
Nu fiti voi smecherii care spun ca ne e lene, poate nu putem! TPU inseamna Toti Pentru Unu, nu sa comentezi, sa ne numesti lenosi sad
putem si noi sa ne numim lenosi in oglinda happy, dar nu altii.

| Fcrb_Elle_1995 a răspuns:

Poti face sticla de plastic

| rupenzori a răspuns:

PRODUS:Mouse LG
GAMA DE PRODUSE: periferice de calculator
UTILIZARE:usurarea folosirii calculatorului
MATERIAL:Este realizat din material plastic termorigid, cu o buna rezistenta la socuri
ALCATUIRE: are un singur component, de regula, de forma ovala, are un laser, o rotita intre cele doua butoane din plastic si o mufa USB; este insotit de o gentuta pentru protejarea de praf
FUNCTIONARE:Se aseaza pe o suprafata plana orizontala, se conecteaza la calculator
PREZENTARE:Se expun in magazine, sau raioane specializate PRETUL:40 lei

| Ilinescu_Cristina_1998 a răspuns (pentru damarisscumpa):

Multumesc! happy