| fataroz a întrebat:

Imi dati un cod secret webkinz pe mess? id meu este lemian_diana si

3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Uite, fata, nu vreau să o spun cu răutate dar, dacă vrei un cod webkinz, cumpără-ți un animăluț și vei avea un codwinking
Nimeni nu e chiar așa de "deștept" încât să-ți dea ție un cod. Codul a fost luat din banii noștrii. Îți dai seama? Tu realizezi că (,) codurile au fost luate din banii noștrii (mă rog, și animalele)
Noi nu avem cum să-ți dăm ție propiul nostru cod.

PS: Eu nu am webkinz laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Njggigyikhkfsxd mhjfujf id 756894 fsagjfdx chsfgh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xchgvudgjskfjdbkbhjjx id 358393404 vbzcjbkdshfjjdj fhsiilkg huguija udsifsofd iugiakdf jiifsofkg vnifksokaohjif dfndkgjoaod fvnfkjod f dkjfoadiojio fjgkoaod fjiifgdoujgf