anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa spargi un cont webkinz si sa ii afli parola sau daca aveti un cont ce nu va mai trebuie sa mi-l spuneti pe mess (lemian_diana)? funda la cine mereg

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai Diana decat sa-ti spargi contul du-te pe e-mailul tau care l-ai folosit sa-ti faci contul si cauta sit-ul asta webkinz in care ti-a trimis datele de inregistrare, sau in cel mai rau caz codul secret cu as. caruia iti amintesc ei parola.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu unul pe care ti-l dar sa fie numai pentru tine,utilizatorul este animutul i-ar parola este tigrul,am pus aceasta parola ca sa nu o uit dar daca vrei sa schimbi parola vei da pe schimba parola dar mai intai trebuie sa da-i pe intrare,ia-r cand vei intra vei vedea ca iti apare un afis pe care trebuie sa da-i pe joaca acum, unele lucruri nu vei avea voie fiindca este cont dar de acum ai voie sa da-i pe vanatoarea de nestemate care este foarte distractiva si inainte nu aveai voie, eu ti-am pregatit 1555 de kinchash si camera ta e goala fiindca nu vroiam sa-ti stric toata distractia cu decoratul camerei si poti sa o decorezi cum vrei tu, altele le vei descoperi tu, site-ul este www.webkinz.com si va trebui sa alegi limba.Succes pe webkinz!