| cba8r478 a întrebat:

Imi puteti spune niste "secrete" ( smecheriihee hee ) la jocul acela "Barn Buddy" de pe hi5 (versiunea noua)?
(Dau fundita.)

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Pai nu prea exista.sau poti sa faci ca mine. pune-ti casa, hambarul si ce mai ai pe acolo peste plante ca sa nu aiba nimeni loc sa fure, si cand vrei sa strangi recolta, le muti la loc laughing

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cumperi animale...ca sa treci repede levelbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci caca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa furi de la cineva care are caine dai ora de la pc inainte cu o zi si poti fura linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate iti fur si cu casa pe plantatie si pot sa iti inblonavesc cainelesi sa iti fur in liniste. va astept pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inainte era smecheria aia cu tasta tab da acum o scos-osad nu mai pozi fura de la cine are caine da am auzit ca sor bagat smecheri noi cauta si poate le gasesit si daca le gasesti spune la toti (si mie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clover+ingrasamint slab=stringerea recoltei in doua min

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

jucati corect... fara coduriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mmult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o noua smecherie care poti sa furi chiar daca are caine una noua de hack care nu o stie multi

| seby_2785 a răspuns:

Abc imi pare rau sa te dezamagesc. dar s-au dat seama de smecherii singura de care nu s-au prins este cu mutatul lucrurilor de pe terenurii eu am facut 160 de nivele in 2 sau 3 saptamani