| FeFy` a întrebat:

Cine stie secrete pentru jocul Barn Buddy. dau fundita [mersi ]

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Le poti fura recolta celorlalti, le poti adauga gandaci si buruieni.sau poti inlatura gandacii si buruienile de pe recoltele altora pentru a primi punctewinking

329 răspunsuri:
| Tr3iii a răspuns:

Sunt lvl 406 tongue Tzeapa! devil

| Adyna_2786 a răspuns:

Mama ce chestii banaleee! sa furi sa pui gandaci sa le iei altora ca primesti bani si ex...frate asta ar trebui sa le stie orice jucator!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Lvl 106tongue si nu cred ca poti fura intr-un felhappy

| Ryse a răspuns:

Un anonim spunea :Un anonim mai jos putin zice "eu stiu cum poti sa furi daca cineva are caine. stiu totul despre jocul asta sunt level 51"Honey, ca sa furi de la cineva care are caine trebuie sa astepti pana cand cainele nu mai are mancare in bol. si trust me, nu stii totul! eu sunt level 70 si inca descopar chestii. asa ca nu te mai da asa mare, ca nu iti iese ...eu sunt levelul 75 si-s de akrd cu el

| Andradaaaaa a răspuns:

Exact poti fura repede paNA se incarca casa peste ele

| TropicalSun a răspuns:

Eu sun lv 70big grin.

| Chryssuu a răspuns:

Eu sunt pe lvl 63...big grinbig grin

| FeFy` explică:

DeeDee mersi da asta stiu.

| FeFy` explică:

Am dat funda fiindca trebuie sa dau una odata si nu mai sunt secrete din cate vad

| gya19 a răspuns:

Poti fura cu tot cu caine, ...iti iei si banii inapoi si ramai si cu recolta furata:*

| gya19 a răspuns:

Poti fura cu tot cu caine, ...iti iei si banii inapoi pe care tii ia cainele cand te musca si ramai si cu recolta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banyaio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai plantat ceva, trebuie sa ai grija de ele si sa ai grija sa nu ti le fure cineva, iar dupa ce s-au facut mari trebuie sa le aduni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pisicuta-rea-nr1.hi5.com. astept cat mai multi prieteni. si da exista. ia-ti cainele si se va fura mai greu fiindca vor pierde bani si poate vor renunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie parola de facut bani! ca vrea sa intrec pe cine!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se fura recoltele altora? va rog ziceti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu prea stiu. Dar ar trebui sa te uiti pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au caca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa furi trebuie sa apesi pe manusa si dupa aia pe plante...eu stiu cum poti sa furi chiar daca cineva are caine...stiu totul despre jocul asta sunt la level-ul 51winkingid:sebi_linnio daca vreti sa ma contactati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e un secretwinking daca nu ai caine poti sa mutzi casa, cusca, grajdu si ce mai ai u pe acolo pe recolta dand pe ...aia de langa trofeul alawinking si surprizaaaaaa nu te mai poate furadevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la trofee primesti credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa plantezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le pune buruieni sau gandaci ca ei cand le strang fac bani sh mai multa experientawinking