| DeEa_8231 a întrebat:

In cat timp naste o pisica?

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

In 2 saptamani de la imperechere(a mea a nascut fix la 2 saptamanilaughing)

si sa vezi intamplare, eu voiam sa o castrez si pentru a castra o pisica, inainte cu 1 an trebuie sa ii dai niste anticonceptionale.toate bune si frumoase, pana cand vad pisica mea suita pe casa cu un motan peste earolling on the floor, ea fiind sub contraceptielaughing

numai ca nu a nascut pui...cred ca scos doar placenta, nu stiu ce a fost aia pentru ca a mancat-o
hee hee

deci, in concluzie, in 2 saptamani

3 răspunsuri:
| DeEa_8231 explică:

Adica fata...

| DeEa_8231 explică:

Vrei sa zici 2 luni * Nu?

| sabilopod a răspuns:

3,2,1...undeva in lume o pisica a fatat