| WhyDoYouStareAtMyName a întrebat:

Daca un humanoid se imperecheaza cu o pisica... Ce naste pisica!?!?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Constat ca nu tot ce izvoraste dintr-un cap poate fi numit "idee". De cele mai multe ori, e "scurt-circuit".

| MMihai a răspuns:

Daca un humanoid se imperecheaza cu o pisica... Ce naste pisica?
Tehnic nu se poate!

| Klepto a răspuns:

Te regasesti cumva in intrebarea asta? http://www.tpu.ro/......ce-sa-fac/

| bluebios a răspuns:

Nu se poate realiza fecundarea din cauza numarului diferit de cromozomi. Chiar si la specii diferite care au acelasi numar de cromozomi ca perechile de cromosomi sa se uneasca trebuie sa aiba aceeasi dimensiune si acelasi numar de gene.

In marea majoritate a cazurilor doua specii diferite nu se pot reproduce intre ele.

Sunt si cazuri rare cum ar fi imperecherea dintre cal si magar din care rezulta catarul sau leu cu trigru din care rezulta librul, dar numai in cazul unor specii extrem de apropiate, iar puii rezultati dintr-o astfel de imperechere nu se pot reproduce la randul lor, acestia fiind sterili, deoarece genele lor nu se mai potrivesc nici cu genele de la speciile parinte si nici cu cele de la un alt individ hibrid.

| Polaris a răspuns:

It's called Cat Woman.

| Kaℓi a răspuns:

Ce naste din pisica, soareci mananca!

| Zangetsu a răspuns:

Adn-ul uman nu este compatibil cu cel de pisica.

| ahri a răspuns:

Un magar.

| Reiatsunami a răspuns:

Ar trebui sa stii ca e prea personala intrebarea pentru tine.

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Humanoizii exista?

| Samarra a răspuns:

Dar ce ai? esti zoofil? ti-a intrat pisica in calduri si nu te mai stapanesti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uita-te in oglinda si vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci dragul meu, te v, a surprinde, dar s.a incercathappy. Noi avem 23 de perechi de cromozomi, deci 46. 23 sunt de la mama, 23 sunt de la tata. daca un om care are 23 si o pisica care are 15 sa zicem face 38.deci, nu 46. Este imposibila "coliziunea". Iar din cate se scrie, nr de cromozomi nu poate fi modificat. Acest lucru contrazice teoria evolutiei a lui Darwin, care spune ca animalele au evoluat unele din altele.happy