| bitsyboom111 a întrebat:

De cate ori pe an naste o pisica?

Răspuns Câştigător
| Alexa_4667 a răspuns:

O pisica intra in calduri de 2 ori pe an, perioada de gestatie durand 2 luni. In mod normal, pisica naste de 2 ori pe an. Sper ca ti-am fost de folos!

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

2-3 ori pe an!

| mgtow a răspuns:

De multe ori.

| Raton a răspuns:

De obicei de 2 ori pe an, dar se poate de trei ori (de trei ori in cazuri rare)

| Dedeutza2o1o a răspuns:

De 2 ori pe an.

| lory_7016 a răspuns:

De 2 ori pe an

| aly a răspuns:

De 2 ori pe an.

| ionika17 a răspuns:

De 2-3 orihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Ciocolataaaaaaaa a răspuns:

laughing pai de multe ori cred ca de 6-7 ori

| sweetgirl09 a răspuns:

De 2 ori pe an dar nu este o regula

| pyar a răspuns:

Majoritatea pisicilor intra in calduri in perioada asta, februarie-martie si fata dupa vreo 60 de zile.Mai sunt si unele cazuri in care pisicile intra in calduri de doua ori pe an, in perioada pe care ti-am zis-o mai devreme si vara, prin iunie-iulie.Deci, de obicei o singura data pe an dar sunt unele care fata si de doua ori pe an.

| VreauMacaroane a răspuns:

Depinde de cate ori intra in calduri sau de motanii care se afla cu ealaughing normal ar fi 1 data

| dyana98dy a răspuns:

Si eu vreau sa tiu in ce zi si luna naste o pisica
help!
imi trebuie la scoala

| Alexandru_2428 a răspuns:

Cam de 3 ori :) te poti informa mai bine de aici: http://www.animalutze.com/articole/nastere-pisica.php