| anonim_4396 a întrebat:

In ce loc nu te-ai intoarce niciodata?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

In liceu.Nici daca mi-ar ridica o statuie din aur de 24 de karate cu smaralde unicat in lume si langa ar construi o gradina suspendata de copaci din fiecare tara nu m-as mai intoarce in locul ala blestematstraight face

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In trecut.

| Silvia a răspuns:

În mamahee hee. Oricum, n-aş mai încăpeabig grin.

Elianna
| Elianna a răspuns:

La niste neamuri prin alianta din Germania. Mi-a fost atat de rau acolo o luna (nu am fost bolnava), m-au tratat atat de rau si de dusmanos, captiva find in casa lor, ca nu mai calc acolo cate zile voi avea! Puteam sta 3 luni dar am plecat dupa una, zicand ca am scapat din iad cu viata! Am nimerit intre doi alcoolici (sot si sotie)care atunci cand nu lucrau erau numai beti si se certau si se bateau! Si eu neajutorata intre ei! Doamne, a fost cumplit!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La Ambasada Statelor Unite. Cand am fost, acum vreo 3 ani, pentru viza, ne-au tratat ca pe ultimii rahati.
Nici daca mi-ar da viza aia la domiciliu, legata cu funda roz, n-as mai vrea sa am de-a face cu ei.

| fabiola a răspuns:

M-as intoarce oriunde am fost, m-as duce unde n-am fost... timp sa am!

| AshuraElric a răspuns:

In trecut.Nu as vrea sa se mai repete data de 23. 01. 2010, in acea zi am descoperit ca oricat de nepasatoare as incerca sa fiu, sa dau impresia ca pot trece peste orice, adevarul e ca sunt le fel ca restul oamenilor (nu ca m-as fi simtit speciala)imprejurarile cel mai probabil m-au impins sa port tot timpul o masca care sa arate dispret fata de tot ceea ce misca. A fost prima data cand m-am simtit cu adevarat vulnerabila, simteam cum pamantul imi fuge de sub picioare, pur si simplu am cazut(nu am lesinat)dar eram in stare de soc sadImi face placere sa cred ca am trecut peste asta desi inca nu mi-am revenit total.Acum incerc sa ridic un zid intre mine si tot ceea ce exista pentru ca acest lucru nu trebuie sa se mai intample.Stiu ca nu e bine sa ti totul in tine (trebuie sa te descarci cumva)si desi uneori mi-ar vrni sa ţip am fost prea bine educata pentru asa cevahappy. Cred ca nu mi-ar fi frica de tot felul de creaturi (daca ar exista)cat imi este de slabiciunea mea.

| clauss a răspuns:

In profesionala, nu mi a placut deloc si inca un loc, am fost in grecia de am muncit la un calugar si eram tratat ca un sclav, nu am putut rezista decat o saptamana si am plecat in alta parte

| CarmenR a răspuns:

Nu cred ca exista un astfel de loc pentru mine.

| Alisa a răspuns:

Pe o strada situata la cateva strazi de casa mea, am amintitri foarte neplacute acolo, am plans cum nu am plans niciodata in viata mea si cum nici nu cred ca voi mai plange asa vreodata. Si nu as mai vrea sa trec pe acolo deoarece invie in mine niste clipe groaznice din viata mea si o durere in suflet care este insuportabila.

| pisikutza ta a răspuns:

In clasa a9a chiar daca abia a incepu... abia astept sa se termine si sa plece acel bait din clasa sa se mute la liceu care vrea el
mia provocat atata suferinta...cryingcryingcrying
mereu cand il vad imi vine sa lang
in resti mas intoarce oriunde
nu am locuri in care nu mas intoace
aaa ba da la voineasa unde timp de o saptamana am murit de foamelaughing
dar si acolo as merge numa sa nu il mai vad pe asta

| matadoru a răspuns:

@april imi pare rau sa aud asta.se pare ca ai pierdut pe cineva drag, dar viata merge inainte.Si eu am trecut peste o inmormantare grea acum un an jumate dar mi-am spus ca trebuie sa tin minte lucrurile frumoase petrecute de persoana decedata.

| cicilica a răspuns:

Pai in vise sau mai degraba in cosmaruri. stiu ca nu sunt adevarate si ca sunt doar imaginatia mea. am avut un cosmar si nu il voi uita niciodata. eu de obicei cand dorm si visez uit foarte repede am am visat. dar am fost in vacanta in casa mamei mele, un loc departe de unde locuim, in alt oras. acolo au murit bunicii mei pe care nu i-am apucat sa ii vad. am fost impreuna cu o matusa si am zis sa vopsim sa facem curat. ne-am intors acasa, la scoala si intr-o noapte am visat ca eram cu casa de acolo. cica devenise o pensiune sau ceva in genu si eram cu o multime de colegi. sunt 3 camere si asa m-a visat numai ca erau mai mari. si eram 4 fete in camera. si am ramas 3. una era plecata dar uitase telefonul in camera si ne-am gandit ca ea nu pleaca niciodata fara telefonul ei. i-am gasit telefonul pe jos si cineva o suna si eu inchideam. am plecat pe hol [unde nu era nici un mobilier dar la casa adevarata era]. cum am iesit cu cele 2 fete, steteam eu cu o fata intr-un colt si celelalte 2 in celalalt. deodata usa pe care ieseam din "pensiune" se misca si fulgerele au inceput s-o cuprinda [pensiunea] si se intuneca. usa se misca din de in ce mai tare. se vedea o oglinda [ avem niste scari cum urcam la etaj si in fata usii e o oglinda pe urma intrii in hol si pe urma sunt 3 usi in casa adevarata] si o lumina se apropria si o fata plina de sange se vedea in oglinda. usa se inchidea si se deschidea si ea aparea si disparea. aveam telefonul fetei si suna cineva si imi aparuse un film de groaza cu o fata care tipa si eu strigam "e o casa bantuita?!" si o voce de barbat "dar cum ai aflat? sigur ca da" si apoi m-am trezit si imi ramase in cap portretul si m-am trezit. acolo nu vreau sa ma mai intorc NICIODATA. m-am speriat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acasa.