| Ramo02 a întrebat:

In ce program de editat text pe poze gasesc stilul(fontul)arhaic?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Cauti fontul pe internet, il descarci, pe urma il instalezi - click dreapta pe el si alegi Install. Cam atat ai de facut, cand deschizi Photoshop il vei avea acolo la font family.

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nici un program nu vine cu fontul acesta instalat dar il poti instala tu foarte simplu.

| Ramo02 explică (pentru Dismally):

Cum? Dau funda daca răspunzi.

| Dismally a răspuns (pentru Ramo02):

Cauti fontul pe internet, il descarci, pe urma il instalezi - click dreapta pe el si alegi Install. Cam atat ai de facut, cand deschizi Photoshop il vei avea acolo la font family.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.pizap.com/pizap