| Ilincutza20 a întrebat:

In iunie as vrea sa imi serbez ziua de nastere la o pizzerie dar in afara de a dansa si de a manca pizza ce am mai putea face? Va rog vreau mai multe idei.

1 răspuns:
| cooldreams a răspuns:

Si, cati ani faci? Un pici de 10 ani are alte indeletniciri fata de unul de 17, de exemplu. pentru pici nu e greu, isi gasesc foarte usor ceva de facut. Da-le un tobogan cu bile si un clown si gata treaba. Daca sunteti adolescenti puteti, de exemplu karaoke sau ceva. Intereaza-te ce servicii iti ofera pizzeria. Sau puteti pur si simplu sa va barfiti profii sau colegii, cum mai facem eu si prietenii mei la aniversari. laughing Sa vezi ce repede trece timpul. Mi se pare ca existau nu stiu ce jocuri de petrecere, dar nu cred ca se mai practica si, in plus, cred ca nu merg la un restaurant.