| anonim_4396 a întrebat:

Infiintez o campanie anti-Justin Bieber! Cine se alatura?;)) Ce parere aveti despre: http://www.youtube.com/watch?v=bxDlC7YV5is? Eu zic ca e de 1000 de ori mai bun decat Justin si waw baiatu asta chiar are voce. Ca sa nu mai zic ca mi se pare mult mai dragut decat Bieber.

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

EU! EU! EU! devil Habar nu am cine-i dar ma dispera pe aici cu Justinel asta! x-(
Am scapat de Timberlake si am dat de alt Justinica... Offfff!big grin

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu si eu si eu!

| GeorgeGabriel a răspuns:

Eu ca e noob sia re bani

| andrei62 a răspuns:

Da ma alatur si eu campanieie nul suport pe justin jibilanlaughing) cand il aud cu mel baby imi vine sa arunc televizorul pe geam

| Freak_6887 a răspuns:

EU.
anti-justin bieber 100 %

| TaKuYa a răspuns:

@identitate Ma bucur ca exista o persoana cum esti tu. Nici eu nu il suport si cred ca nici mai mult din 50 % care stiu de el, in plus mi-a placut foarte mult in ce stare josnica ai reusit sa o faci pe paramore fata de ceilalti ( chiar daca era ), a fost bine ca a reusit cineva sa i spuna vreo 2 vorbe ca lumea. In plus ea nu era fac JB dar din ce am vazut eu am ajuns la concluzia ca ea se credea prea pacifista si credea ca daca spune ca sa il lasam in pace e o persoana care e buna (asa credea ea) dar pentru mine, si chiar pentru mai multi de aici, mi se pare ca nu e fata zdravana sau daca e majora nu e femeie nici zdravana nici cumsecade nici cum ar trebui sa fie o femeie in general. Vorbeste in limba ei invata de pe internet cu prescurtari si inlocuiri de cuvinte care dupa mine mi se pare un limbaj taranesc, cum fac tarani prescurteaza, schimba si "indoiesc" limba romana asa a facut si ea, plus ca la IQ care ni la arat noua din spusele ei se vede cum e de la o posta. Bravo pentru atitudinea pe care ai luat-o fata de ea. Esti un om politicos care isi alege cuvintele si desigur foarte educat. Ai respectul de la mine. big grin

| BonaNote a răspuns:

Bv tuturor! Ma bag si eu!

| dfgh a răspuns:

Si eu ma alatur!

| Lilly_6642 a răspuns:

Eu!
il urasc pe acest individwinking

| Flaffirabbit a răspuns:

Euu smug E un mare proooooooooooost.

| criss_4532 a răspuns:

Eu! ma bag sigur! il uras pe copchilu ceala!

| tatarusanu12 a răspuns:

Eu nu are voce baiatu!

| tatarusanu12 a răspuns:

Eu, nu are voce baiatu!

| LiviuSquinky a răspuns:

Eu ul urasc la singe pe gay ul asta de justin biberon vreau sa scap de el sa nu mai au de el cal urasc si fetele proaste mor dupa el mai ales ca este satanist

| Deyu_1628 a răspuns:

Intru si eu!big grin

| frankieee a răspuns:

Count me in...i hate him with all my life

| serkan123 a răspuns:

EEEEEEEUUUUUUU! HAI SA-L MUTILAM!

| SilviuNemes a răspuns:

Asa va vreau baieti. Bieber asta ar trebui sa vina in Romania sa ii arate romini smecherie la pachet

| Alexiss_3868 a răspuns:

Ma alatur.100%.Thumbs up pentru cei normali la creieri care nu se simt "interesati" de marele Justin Gaybieber happy.And by the way, persoanele cu jumatate de creier [paramore si altii] au nevoie de atentie happy.Se scuza si mijloacele happy.

| emoheart a răspuns:

J. B suck, deci ii oribil, are fata da pork si voce de fata, miinunata combinatie.astept o lume fara bieberi!

| LiviuSquinky a răspuns (pentru emoheart):

Si eu il urasc si nu are ce sa caute in Romania imi bag picioarele in gura lui de **** cu ochi ce e ca nu-l pot suferi pe pustiul asta imbecil cu voce de fata eu in locu altora as arunca cu caramizi şi ţevi de metal