| Firefly a întrebat:

Ce parere aveti despre: http://www.youtube.com/watch?v=bxDlC7YV5is?

Mie mi se pare mult mai talentat acest baiat decat Justin Bieber.

11 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Dahappy

e mai talentat acest tiphappy

Răspuns utilizator avertizat
| Iubesc Limonada a răspuns:

Chiar inainte sa-ti vad intrebarea l-am ascultat si mi se pare extraordinar de 10000 de ori mai bun decat Justinbig grin

| Marcela a răspuns:

Neeh. e talentat adev. da nu-l intrece pe justin bieber.
tongue
in fine. fie care cu parerea lui
winking

| Kidd ♡ a răspuns:

Ce frumos canta! love struck Si iti dau dreptate happy. Canta mai frumos decat Justin tongue.

Răspuns utilizator avertizat
| deniii_1832 a răspuns:

Arata si binewhistling.
laughing
da mailove struck canta fain
da...:-s cine e Justin Bieber?big grin
Scuze da chiar nu stiu.big grin

| Đănuţă a răspuns:

E super!
Mult mai bun decat idiotul ala laughing

| eu_2619 a răspuns:

WOW!:O Canta minunat si ai dreptate, e mult mai talend decat Justin Biberonlaughing.

| Анька a răspuns:

Waaaaaaaaw foarte talentat baiatul si chiar mult mai dragut cinta ca ala laughing

| deliutza a răspuns:

WOW! Chiar ca mai talentat decat Justin ala.