| AddictedToMDMA a întrebat:

Intrebare pentru cine se pricepe la gaming / calculatoare / jocuri / counter-strike. Cand intru in CounterStrike imi da eroarea asta :
" The instruction at " 0x5ed2aed8 " referenced memory at " 0x00000564 ". The memory could not be " read ". Click on OK to terminate the program ".
Cine ma poate ajuta are funda, vot, ce vrea el!

3 răspunsuri:
| VampireKnight a răspuns:

Da calculatorul nu rezolva versiunea incearca lant fina tot 1. 6 sau altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da aceeiasi eroare si am incercat peste 20 de versiuni de Cs... hai ma oameni incercati sa ne ajutati

| Bucur_Paul_1992 a răspuns:

Un counterstrike bun cred ca te-ar scapa de probleme. Poti downloada unul curat de aici: http://italianjob.do.am/forum/19-67-1#206