| leonamari a întrebat:

Invat sa pun unghii false cu gel si caut fete care ar fi disponibile sa stea cam 3 ore, pentru a fi model, de a i se pune unghii gratis vrea cineva, valabil in Bucuresti?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suuuper as vrea si eu happy

| Pisssssy a răspuns:

Buna. as vrea si eu

| Pisssssy a răspuns:

Da-mi un raspuns cand poti pe O_daaaaa@yahoo.com ...ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intereseaza pe mine. Dar la mine este o problema...imi rod unghiilesadsi sunt ff micisad crezi ca se poate pune si la mine? Id messenger roxana_lavynia te astept sa imi dai cateva sfaturi:*

| roooxana a răspuns:

Buna as vrea si eu unghii falsehappy te las sa faci experienta pe unghiile melebig grin numai ca e o problema eu imi rod unghiile si sper sa nu te incomodeze acest lucru si sa poti sa mi le aplicihappy te astept pe messenger id meu roxana_lavynia

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vreau si eu cum facem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea si eu unghii false astept raspunsu tau pe pisisexy00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu unghii false astept raspunsu tau pe pisisexy00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune vreau si eu sa-mi pui unghii cu gel plz te ast pe yo_zana_zanelor2009

| mitzu_6426 a răspuns:

Buna! mai puii unghii false gratis? pup:*

| xReminisce a răspuns:

Mai puii unghii false gratis?big grin da-mii msjj:*

| Roza_Regina_1998 a răspuns:

Buna m-ar interesa pe mine mai este de actualitate? daca da uite id meu de mess: suk_Clau@yahoo.com s-au imi lasi aici un mesaj ok