| LexieD a întrebat:

Am vazut peste tot unghii cu model, si as vrea si eu sa imi fac
Imi spuneti cum as putea sa le fac cu model, ca la unghiile false?
Dar sa nu fie mult prea complicat, va rog
Funda si voturi pentru toata lumea

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Se gaseste oja speciala pentru cele cu model:are pensula mai subtire si este usor de folosit.
Cauta pe google Modele pentru unghii gasesti multe.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa mai fie cineva cu tine sa te ajute, in primul rand fa-ti unghiile cu o culoare de fond apoi faci o sageata lunga sau acel semn de nike se va vedea fain cand impreunezi degetele si trebuie multa precizie pentru a face asta.

| Chokolathe a răspuns:

Da uite aici http://youtu.be/D1qu_LXnzII
fundita >?