| anonim_4396 a întrebat:

La barn buddy pe hi5 cand cineva iti fura o leguma scrie un mesaj,, nu este frumos,,... cum pot scrie si eu asa ceva

5 răspunsuri:
| YoYoXoXoXD a răspuns:

Da... Păi trebuie să te duci la "Preferences", "General", şi după aceea scrii în fiecare casetuţă mesajul care vrei să apară prietenilor tăi când sunt în ferma ta şi fac diverse acţiuni.
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am inteles nu sc nicaieri preferences bohhhh.,,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am inteles nu sc nicaieri preferences bohhhh.,,,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se mai poate scrie la versiunea noua.si eu incercat dar [-x

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba se poate si la versiunea noua pe facebook dar pe hi5 acest mod de preferinta a fost dezactivat si speram sa reapara in curand