| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Londra, Paris, Madrid, Roma, Atena, Moscova. Unde ati vrea sa locuiti?

39 răspunsuri:
| Alin1423 a răspuns:

Sincer mi-ar placea sa locuisc in Plymouth,Cardiff,Swansea,Aberden, Newcastle, Edinburgh, Kingston upon Hull, Norwich sau Glasgow(orase din Anglia) practic pe langa apa happy

| Bogdannn33 a răspuns:

Roma, Italia.

| VictorFenrir a răspuns:

New York, Oslo, Roma, Atena, Paris....peste tot ar fi misto sa stai.

| TanteMarianne a răspuns:

Roma sau Moscova

| zurick a răspuns:

Din aceste orase, niciunul, dar daca este sa aleg raul cel mai mic, Roma.

| j1NNNx a răspuns:

Din cele mentionate mai sus probabil madrid, daca mai putem adauga variante, SUA. Indiferent de stat si conditii

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Londra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna as alege Varsovia

| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca madrid ar fi singuru loc unde as sta bine.