| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Londra, Paris, Madrid, Roma, Atena, Moscova. Unde ati vrea sa locuiti?

39 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Parisul pare cel mai atractiv.

| Bacemi a răspuns:

Torino.

| RAY a răspuns:

Este greu de spus, as vrea sa calatoresc in toate acele capitale si sa nu locuiesc undeva mult timp, sa vizitez toata europa, nu am banii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu Germania n-aveti?

| Drimmero a răspuns:

Din punct de vedere al optiunii mele, as alege Londra pentru a fii aproape de echipa mea de suflet, dar doar pentru atat as locui in Londra, doar pentru a merge la meciuri,, in rest aleg fara doar si poate 'Cetatea Eterna', adica Roma.

| zurick a răspuns:

Din aceste orase, niciunul, dar daca este sa aleg raul cel mai mic, Roma.

| Sn4k3 a răspuns:

Madrid

| SG1995 a răspuns:

Londra, Doctor Who m-a facut sa indragesc rafinamentul britanic, desi as alege si Parisul, frantuzoaicele sunt date naibi.

| Nemessys a răspuns:

Nicaieri. Nu mi-ar placea sa stau intr-un oras mare. Prea multa aglomeratie. xD

| GoldenZenith a răspuns:

Atena.

P.s cum merge școala?

| Cinevacatoatalumea explică (pentru GoldenZenith):

Foarte bine. Cred. Sper.

| oglindasultanului a răspuns:

Cred ca madrid ar fi singuru loc unde as sta bine.

| Superior a răspuns:

Moscova,sunt rus imputit.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Londra

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pai in fiecare este cate ceva frumos, eu nu pot alege. Fiecare tara are frumusetea ei, fiecare ne arata ceva diferit. As trai in toate happy

| syd a răspuns:

Moscova. restul sunt prea saraci sau ii cheama ahmed.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place Londra ca oras. Urasc aglomeratia asta nenorocita. Oamenii si vremea, da. Parisul e foarte frumos ca oras, nu prea stiu oamenii ca nu am schimbat mai mult de 2 vorbe. Roma imi place ca oras, oamenii. La fel ca Londra, urasc traficul. Are multe locuri frumoase totusi. Celelalte nu le-am vizitat sa stiu. Ce as alege? Venezia laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna as alege Varsovia

| m1dn1gh7 a răspuns:

Mi-ar place sa locuiesc in oricare din capitalele de mai sus, dar Moscova ma atrage cel mai mult.

| j1NNNx a răspuns:

Din cele mentionate mai sus probabil madrid, daca mai putem adauga variante, SUA. Indiferent de stat si conditii

| munteanuionvictor a răspuns:

Atena.

| Xelon a răspuns:

Hmm,nu ma pot hotara intre Atena si Roma, cred totusi ca grecoaicele sunt mai frumoase, deci aleg Atena.

| TanteMarianne a răspuns:

Roma sau Moscova

| Raniaa a răspuns:

Paris.

| BIoody a răspuns:

Japonia/Tokyo desigur

| VictorFenrir a răspuns:

New York, Oslo, Roma, Atena, Paris....peste tot ar fi misto sa stai.

| Fumiko a răspuns:

Roma sau atena.

| Vanishgold a răspuns:

Moscova

| Cortex a răspuns:

In Brasov.