| anonim_4396 a întrebat:

Maine se invata in Prahova?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
In Ploiesti se merge la scoala, in concluzie in toata Prahova miile de copii se vor trezi maine, vor injura Romania si vor pleca la scoala happy

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu se invată in nicio scoală din România.

| Florennce a răspuns:

Buna! happy.Noi invatam maine. Cealalta scoala din orasul nostru, nu invata. Noi mereu am fost mai " prosti " si am invatat si cand era greva laughing. Oricum, intr-un fel imi convine. Dau teza la istoriebig grin. Dar, va urez o zi placuta tuturor care veti sta acasa laughinghappy

| CoquineNoire a răspuns:

Sunt diriga-ta.
sa te puna dracu sa nu vii maine la scoala! te exmatriculez!

| KellyGreen a răspuns (pentru CoquineNoire):

Am diriginte.