| IlegalSmile a întrebat:

Metin2! Cum adica sever privat? Eu vreun site sau ce?

4 răspunsuri:
| jocelyn_6227 a răspuns:

E un site de rpg online. serverele private sunt locuri in care poti sa joci cu cine vrei, nu cu toata lumea inscrisa pe site. si se pot face in functie de tara din care esti.

| Elena1234456 a răspuns:

Server privat este un metin mai special in care in 10 minute faci level 70hee hee.

| Sorinna a răspuns:

Server privat = server realizat de un cunoscator in domeniu, cu diferite experience, drop rates multiplicate fata de metin2 original.

| PitiqaaaxD a răspuns:

Server`ul privat este este un server in care rata de drop, exp si yang este mult mai mare, cu alte cuvinte itemele cad mai repede, faci lvl mult mai repede ca pe ro si strangi foarte multi bani big grin