| DiannaDi a întrebat:

Mi se pare ciudat ca o tipa are 5000 urmăritori pe Instagram, iar cand ma uit la pozele ei, are cam 100 de like-uri, hai maxim 200 la o poza. Nu e ceva smecherie faptul ca apar atat de multi urmaritori? Ca daca erau reali, avea mai multe like-uri la poza. Este vreun program care face șmecherii de genul?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Space1 a răspuns:

Există și programe da de obicei sunt contracost

| gemeni6226 a răspuns:

Eu de exemplu din citi prieteni, cunostinte am pe Facebook doar 2-3 sunt care zilni imi dau like-uri si din cand in cand inca 3-4.Nu toata lumea are timp sau chef sa dea like-uri.Eu de asemenea urmaresc multe lucruri si chiar imi plac dar nu dau la fiecare postare like doar la cele care ma impresioneaza in mod deosebit.

| PainTech a răspuns:

"Este vreun program care face șmecherii de genul?"
Da. Ferme si compunitati exista special pentru asta.
Follow for Follow nu e o idee noua.

Dar :
1. Cu ce te ajuta un numar imaginar cat mai mare?
2. E impotriva regulamentului.