| anonim_4396 a întrebat:

Ne traim viata, sau viata ne traieste pe noi?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Imi traiesc viata! dar uneori am impresia ca ma traieste ea pe mine.

30 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Eu zic din punctul meu de vedere ca imi traiesc viata la modul cel mai serios posibil.

| borsec a răspuns:

Imi traiesc viata la maxim dar simt uneori ca ma face pe la spate laughing

| Wtf9000 a răspuns:

Viata ne traieste pe noi! Punct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aliosa6, fa-o si tu.Pe fata chiar, daca ea e pe la spate.hee heeGrim, si nu ai nici o reactie? Nu te revolta si te face sa vrei sa schimbi asta?

prfml
| prfml a răspuns:

Viata ma traieste cand vreau sa ma las purtat de ea.

daniela
| daniela a răspuns:

Imi traiasc viata din plin

| anonim a răspuns:

@aliosa6-woow! sa stii ca si eu tot viata ma numesc. rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dorolina, acu tu ma cunosti. Nu-i asa ca la mine alterneaza, dar de obicei eu sunt "deasupra", a propos de pozitiile din raspunsurile anterioare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

hee heeEmil, daca numele tau e viata, te traiesti sau te lasi trait? Gandeste inainte sa raspunzi. E serioasa intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca "deasupra" e iluzie? Care sunt certitudinile in ceea ce priveste pozitia aici? Ar trebui facuta o fotografie, dau premiu pentru cine poate surprinde asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca viata ne traieste pe noi.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

In general imi traiesc viata, dar, uneori ma las purtat de vant. Nu de SOVlaughing

| anonim a răspuns:

@dora-daca eu as fi viata, atunci tu ai fi sufletul meu, si m-ai poseda in cel mai salbatic mod cu putinta. laughing rolling on the floor

| alina1985 a răspuns:

O traim noi... unica chestie è ca nimeni nu a invatat inca cum sa traieste.

| borsec a răspuns:

emil... tu ma provoci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil, posesia implica un raport de puteri. Daca te-as poseda ar trebui sa fi supus, nu te deranjeaza postura? Altceva asteptam...

| anonim a răspuns:

@dora-dar de unde stii ca posesia nu va fi reciproca? eu am facut referire numai la partea ta, insa la final, te asigur ca ''posesia'' va fi reciproca. iar referitor la ''posesia''la care am facut eu referire, nu este nevoie de anumite puteri, ci simplu, sa-ti lasi sufletul sa ma inunde. tongue

| anonim a răspuns:

@aliosa6-sa inteleg ca ti-ar face placere o provocare din partea mea? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil, posesia nu e reciproca din cauza ca raportul de forte nu e egal niciodata.so...

| anonim a răspuns:

@dora-faptul ca o forta este reciproca, nu este neaparat necesar sa fie si egala ca marime.acum...,tu sa ma scuzi, insa fizica este aceeasi in toata lumea. tongue
eu am spus ca posesia va fi reciproca, insa prefer sa fie mai puternica de partea ta, este mai incitant.winking

| anonim a răspuns:

@dora-faptul ca o forta este reciproca,nu este neaparat necesar sa fie si egala ca marime.acum...,tu sa ma scuzi,insa fizica este aceeasi in toata lumea. tongue
eu am spus ca posesia va fi reciproca,insa prefer sa fie mai puternica de partea ta,este mai incitant. winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei, unii oameni mai si muncesc la ora asta. Lipsesc si eu un pic si tu (prietena mea) imi si furi "iubitul"? Ce sa ma mai astept de la dl inginer?

| borsec a răspuns:

Emil te-am intrebat daca ma provoci, nu sa-mi spui ce ce mi-ar placea mie.

| anonim a răspuns:

@aliosa6-pentru a provoca o anumita persoana, trebuie sa o cunosti foarte bine.nu spun ca nu mi-ar face placere sa te provoc, insa in primul rand, trebuie sa stiu ce anume doresc cu acea provocare.eu inca nu te cunosc destul de bine, insa sunt pe drumul cel bun. tongue

| anonim a răspuns:

@cecilia-prietena ta este minunata. apropo, ce spui, vorbesc cu inginerul pentru tine? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emil: inginerul era pentru tine si, a propos, e ocupat sa-l ofenseze pe Bro. Cat priveste minunea de prietena a mea, eu stiu mai bine. Tu inca numai presupui.

| anonim a răspuns:

@cecilia-intr-adevar, eu numai presupun, insa mi-as dori sa stiu mai multe. iar cat priveste inginerul..., el traieste in lumea lui. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cecilia, nu fur nimic, fac doar conversatie pe o tema care chiar ma intereseaza daca se trateaza serios. Divagatiile sunt dragute, si daca mai sunt si "minunata" chiar ar trebui sa ma premieze cineva cu un inginer dupa pranzhee hee. Oare m-ar ajuta cu orientarea? Vechile mele probleme cu pierdutul in spatiu...spatii...desi nu...nu cred... Unde e dl inginer? Imi face cineva cunostinta?

| anonim a răspuns:

@dora-este ocupat cu anna, ceilalti ''miroase a invidie''. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca viata traieste in noi si noi traim viata... e o chestie reciproca... tu ce parere ai?