| ady1234 a întrebat:

Nu imi merge metin2 united cand intru imi apare eroarea patch in server line 1 of 54 eror. As vrea sa descarc din nou metinul dar nu ma lasa sa intru in niciun site de metin2 united ajutati-ma pls

Răspuns Câştigător
| dody_8957 a răspuns:

Metin2united e jucat de multa lume.are multe bug-uri daca joci obisnuiestete.acum e ceva mai grav cred nu mai merge nimic. forum nimic.eu zic sa-ti mai cauti un metin sa joci.bafta

10 răspunsuri:
| guy123 a răspuns:

Si mie imi face la fel.dar cred ca e o eroare de server.trebuie sa astepti pana il repara aia de la metin 2 united.

| Genesis29 a răspuns:

Eu cred ca au inchis metinul. Nu merge nici siteul, nici metinul si au inchis si forumul.

| nicupunk a răspuns:

Asa face cam la 2 saptamani o sa-i de drumul din nou

| mihay1mihay a răspuns:

De unde descarc metin2 united ziceti-mi si mie ca eram lv 110 si e foarte tare metinu

| Al33x3y a răspuns:

Asa pateam si eu dar eu il stergeam si il instalam din nou
si mergea

| Al33x3y a răspuns:

Incercati sa intrati pe metin2vision
ii tare si ala

| Murrdok a răspuns:

Si-a dat drumul siteul. dar nu merge sa il downloadezi. am vb. cu [GM] si-a zis ca peste o luna o sa mearga din nou!

| Murrdok a răspuns:

[GM] a spus ca se v-a deschide peste 1 luna (poate) nu este nici el sigur!

| ClimaticSport a răspuns:

De ce nu mai merge mondial?

| razvan0723 a răspuns:

Nici mie nu imi merge. sad x(.Imi apare :

"metin2client.bin was not found.Restart the patcher to resolve the problem thinking x(SI NU MA LASA SA-L DEZISTALEZ