| ComanAlexIoan a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de ce nu ma lasa sa intru pe metin2 RO. Dupa ce mi se face patch-ul dau "Incepe Joc" mi se restarteaza calculatorul si imi apare ceva albastru cu niste scirsuri. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| allexboss0 a răspuns:

Am si eu acceasi problema! sa iti explic ce trebuie sa faci ca sa iti mearga :
1.ia-ti un Ram mai mare
2.Dezactiveaza toate procesele inutile
3.ia-ti Gboost acest program dezactiveaza toate programele inutile care ruleaza(pe scurt le opreste)
Te rog imi dai fundita? Te rog

2 răspunsuri:
| TheAnswerMan a răspuns:

Se intampla asa de la noul client deoarece foarte multi hackeri au incercat sa treaca de apararea antihack.
Comunitatea care a creat a adus metin2 RO a imbunatatit apararea contrahack si au nevoie de updateuri foarte multe.

| TheAnswerMan a răspuns:

Am si eu acceasi problema! sa iti explic ce trebuie sa faci ca sa iti mearga :
1.ia-ti un Ram mai mare
2.Dezactiveaza toate procesele inutile
3.ia-ti Gboost acest program dezactiveaza toate programele inutile care ruleaza(pe scurt le opreste)
Te rog imi dai fundita? Te rog

1.Am 1G si imi merge
2.Ai dreptate
3.Game Booster accelereaza PC-ul dar ii da o aparenta nu prea frumoasa
Si mie mi s-a intamplat la fel si a 2-a oara cand am intrat mi-a mers.