| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai e mult si vine 2016, care e cea mai mare realizare a ta de anul asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodată nu mă gândesc la realizările mele dintr-un an, mă deprimă ştiind că nu am niciuna.
Poate 2016 o să fie altfel, nah, asta spun în fiecare an ca să mă încurajez.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa imi aduci maine aminte pentru ca acum nu pot raspunde

| Kanpeki a răspuns:

Am vizitat Bucurestiul. laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Ca mi-am facut cont pe TPU laughing

| RainmakerX a răspuns:

Am primit o diploma care imi dovedeste toate cunostiintele in photoshop de pana acum. Am muncit mult pentru asta.

| syd2 a răspuns:

Am inteles importanta tacerii

| SnowKat a răspuns:

Cea mai mare realizare a mea de anul acesta cred ca ii ca m-am certat cu colegii baieti din clasa (baietii cam ciudat stiu laughing ) si i-am facut de rusine, daca mau enervat din clasa a 9-a si pana in a 12 cred ca deja misa urcat la cap nervii si eu cred ca am facut bine ca le-am zis ce simteam laughing i-am facut de toata rusinea =]] nu stiu sigur daca ii o realizare dar mie mi se pare ca-ilaughing)